Aktualitāšu arhīvs 2013. novembris

 • Par Ogresa rajona tiesas darbu 2013.gada 2.decembrī

  Informējam, ka 2013.gada 2.decembrī laikā posmā no plkst.15:00 sakarā ar remontdarbiem ēkā Brīvības ielā 6, Ogrē, Ogres novadā, būs traucējumi elektrības padevē, līdz ar ko būs apgrūtināta dokumentu un informācijas izsniegšana no Ogres  rajona tiesas.  Minētajā laika posmā būs apgrūtināta saziņa ar tiesu,  jo nebūs pieejami telefonsakari un internets, tāpēc no plkst.16:00 Ogres rajona tiesā tiek pārtraukta apmeklētāju pieņemšana. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzu sazinieties ar tiesu pa šādu tālruni  26301358 vai arī e-pastu ogre@tiesas.lv .

 • Svinīgo solījumu nodod četri jaunie tiesneši

  Šodien, 27.11.2013., valsts prezidentam Andrim Bērziņam četri jaunie tiesneši nodeva tiesneša zvērestu (svinīgo solījumu).

  Darbu tiesneša amatā uzsāks  Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesas tiesnese Elīna Leitāne, Limbažu rajona  tiesas zemesgrāmatu nodaļas tiesnese Līga Grīnberga, Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas zemesgrāmatu nodaļas tiesnese Kristīne Vinte-Korme un Aizkraukles rajona tiesas zemesgrāmatu nodaļas tiesnese Gita Zenfa.

  Apsveicam uzsākot pildīt tiesneša darba pienākumus!

 • Par Tiesnešu ētikas komisijas sēdē skatītajiem jautājumiem

  Piektdien, 8.novembrī, notika kārtējā Tiesnešu ētikas komisijas sēde.

   

 • Par valsts nodevu un citu maksājumu atmaksu

  Tiesu administrācija ir sagatavojusi skaidrojumu par kārtību, kādā notiek valsts nodevu un citu maksājumu atmaksa.

 • Šodien notiek gadskārtējā tiesnešu konference

  Šodien, 1. novembrī,  Latvijas Universitātes Lielajā aulā notiek vislatvijas tiesnešu konference, kurā piedalās Augstākās tiesas, apgabaltiesu, rajonu (pilsētu) tiesu un zemesgrāmatu nodaļu tiesneši, Tieslietu padomes locekļi, Satversmes tiesas tiesneši, kā arī Goda tiesneši.