Aktualitāšu arhīvs 2013. jūlijs

 • Svinīgi atklāj jauno administratīvo tiesu ēku

  Šodien, 17.jūlijā, plkst.12:00 Baldones ielā 1a, piedaloties tieslietu ministram Jānim Bordānam, notika jaunā tiesu nama svinīgā atklāšana.

 • Tiesnešu ētikas komisija nesaskata pārkāpumus tiesneša Ungura rīcībā

  Izvērtējot portālā www.pietiek.com 2013.gada 9.jūlijā publikācijā „Bordāns tiesneša Ungura interešu konflikta lietā varētu rīkoties tikai galējā gadījumā” minētos faktus Tiesnešu ētikas komisija atzina, ka tiesnesis Gvido Ungurs nav pieļāvis tiesnešu ētikas normu pārkāpumu un nav nonācis interešu konfliktā.

 • Tiesnešu ētikas komisija diskutē ar masu mediju pārstāvjiem par sadarbību

  Šodien, 12.jūlijā, Augstākajā tiesā notika kārtējā Tiesnešu ētikas komisijas (turpmāk - Komisija) sēde, kuras laikā tika turpināta diskusija par tiesnešu un tiesu varas sadarbību ar masu mediju pārstāvjiem.

 • Pieci jaunie tiesneši nodod tiesneša zvērestu

  Šodien valsts prezidentam Andrim Bērziņam pieci jaunie tiesneši nodeva tiesneša zvērestu (svinīgo solījumu).

  Darbu tiesneša amatā uzsāks Vidzemes priekšpilsētas tiesas zemesgrāmatu nodaļas tiesnese Irina Norkusa, Administratīvā rajona tiesas Rīgas tiesu nama tiesneses Ieva Dambe un Daiga Lubāne, Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnesis Zigmunds Dundurs un Liepājas tiesas tiesnese Liena Jansone.

 • Administratīvā rajona tiesa pārceļas uz jaunām telpām

  No šodienas, 8.jūlija, līdz 12.jūlijam tiks veikta Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu nama pārcelšana uz jaunām telpām Baldones ielā 1A, Rīgā.

  Līdz 11.jūlijam dokumentus būs iespējams iesniegt arī vecajās telpās, Antonijas ielā 6.

  Savukārt jau no piektdienas, 12.jūlija,  Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu nams apmeklētājus pieņems tikai jaunajās telpās – Baldones ielā 1A, Rīgā.

  Tiesa strādās ierastajā darba laikā no plkst.9.00 līdz 17.00 (ar izņēmumu pirmdienās līdz plkst.18.00, bet piektdienās līdz plkst.16.00).

  Ņemot vērā, ka pārcelšanās laikā tiek pārvests viss darbam nepieciešamais aprīkojums un dokumentācija, aicinām būt saprotošiem un apmeklējumus, kā arī iepazīšanos ar lietas materiāliem iepriekš saskaņot.

 • Administratīvā apgabaltiesa pārceļas uz jaunām telpām

  No šī gada 4.jūlija līdz 5.jūlijam tiks veikta Administratīvās apgabaltiesas pārcelšana uz jaunām telpām Baldones ielā 1A, Rīgā.

  Ņemot vērā, ka pārcelšanās laikā tiek pārvests viss darbam nepieciešamais aprīkojums un dokumentācija, Administratīvā apgabaltiesa apmeklētājiem daļēji būs slēgta.

  Š.g.4.jūlijā un 5.jūlijā nepieciešamības gadījumā apmeklētājiem tiks nodrošināta iespēja iesniegt dokumentus tiesas vecajās telpās, Jēzusbaznīcas ielā 6.

  Savukārt no pirmdienas, 8.jūlija, Administratīvā apgabaltiesa apmeklētājus jau pieņems jaunajās telpās – Baldones ielā 1A, Rīgā.