Aktualitāšu arhīvs 2015. marts

 • Svinīgā sēdē tiks atzīmēta apgabaltiesu 20.dibināšanas gadadiena

  Rīt, 27.martā, notiks apgabaltiesu 20.dibināšanas gadadienas svinīgā sēde, kurā aicināti piedalīties visi apgabaltiesu tiesneši, kā arī apgabaltiesu bijušie priekšsēdētāji.  Svinīgajā sēdē plānota Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces, tieslietu ministra Dzintara Rasnača, Augstākās tiesas priekšsēdētāja Ivara Bičkoviča, ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera un Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja Gaida Bērziņa uzrunas, kā arī plānoti vairāki priekšlasījumi. Sēdes noslēgumā tiks pasniegti apbalvojumi tiesnešiem par ieguldījumu tieslietu sistēmā.

 • Rīgas apgabaltiesai 20!

      Pēc 55 gadu pārtraukuma, 1995.gada 31.martā, tika atjaunota Rīgas apgabaltiesa, uzsākot darbu 11 tiesnešu sastāvā. Rīgas apgabaltiesa, kopā ar pārējām Latvijas apgabaltiesām, šogad svin 20 darba gadu jubileju. Šajā laikā ir būtiski ne tikai paraudzīties uz pagājušo, bet arī ar drošu skatu raudzīties nākotnē!

 • Piektdien notiks kārtējā Tiesnešu ētikas komisijas sēde

          Š.g. 13.martā plkst. 10.00 Tiesu administrācijas ēkā, Ūnijas ielā 8, k-9, Rīgā notiks Tiesnešu ētikas komisijas (turpmāk – Komisija) sēde.

 • Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijas elektroniskās vēlēšanas

  Saskaņā ar Augstākās tiesas Krimināllietu tiesu palātas likvidāciju atbilstoši likuma “Par tiesu varu” 93.panta otrajai daļai 2015.gada 2.martā norisinājās Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijas elektroniskās vēlēšanas, lai ievēlētu vienu Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijas locekli no Augstākās tiesas Krimināllietu departamenta tiesnešu vidus.