Aktualitāšu arhīvs 2016. augusts

 • Rīgas apgabaltiesas muzejā – papildinājums no Tiesu sistēmas un tiesību aizsardzības darbinieku arodbiedrības

  Šodien Latvijas Tiesu sistēmas un tiesību aizsardzības darbinieku arodbiedrības pārstāvji pasniedza Rīgas apgabaltiesas muzejam arodbiedrības statūtus, krūzīti un biedra nozīmīti.

 • Latvijas jaunajiem tienešiem - trešā vieta starptautiskās sacensībās

  Latvijas pārstāves ieguvušas trešo vietu Eiropas jauno tiesnešu un prokuroru starptautisko sacensību Themis pusfinālā, kas bija veltīts tiesnešu un prokuroru ētikas tēmai. Sacensības ik gadu rīko Eiropas Juridiskās tālākizglītības tīkls. No sirds sveicam trīs kolēģes – Lauru Franci no Jelgavas tiesas, Vitu Rūsiņu no Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesas un Vinetu Mazuri no Rīgas rajona tiesas. Paldies Tiesu administrācijai par finansiālu atbalstu, paldies komandas vadītājam, ētikas pasniedzējam Laurim Liepām, paldies Rīgas Juridiskās augstskolas angļu valodas pasniedzējam Krišam Godartam, paldies uzstāšanās un argumentācijas prasmju pasniedzējiem Ingai Kačevskai un Mārtiņam Vaivaram, paldies pagājušā gada Themis dalībniecei ievai Lūciņai-Linkai par atbalstu un iesaistīšanos, paldies arī tiesu priekšsēdētājām! Kas ir Themis sacensības 

 • Ārlietu ministrija piešķirs līdzekļus Tiesu administrācijas projektam

  Ārlietu ministrija piešķirs līdzekļus Tiesu administrācijas un Valsts probācijas dienesta projektam “Sadarbības attīstība starp Gruzijas un Latvijas institūcijām ar mērķi paaugstināt tiesu pieejamību, veicināt uzticēšanos tiesām un tiesībaizsardzības iestādēm un stiprināt tiesiskumu”

 • Informācija par apkalpošanu Jelgavas tiesā

  Informējam, ka šodien 1.augustā, tehnisku iemeslu dēļ Jelgavas tiesā nebūs iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.