Aktualitāšu arhīvs 2023. septembris

 • Administratīvā tiesa piedalās sociālajā akcijā “Dažādo kurpju diena”

  Administratīvās rajona tiesas Rīgas, Rēzeknes, Liepājas un Valmieras tiesu nama kolektīvi šodien atsaucās sociālās kampaņas “Iekāp otra kurpēs!” aicinājumam vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, tādējādi simboliski paužot atbalstu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem.

 • Tiesām atbalstu informācijas sistēmu jautājumos sniegs izveidotā tiesu darbinieku atbalsta grupa

  Šodien, 2023. gada 8. septembrī, Tiesu administrācijā norisinājās klātienes tikšanās ar tiesu darbiniekiem, kuri turpmāk sniegs atbalstu lietotājiem informācijas sistēmu jautājumos. Šie darbinieki palīdzēs nodrošināt lielāku atbalstu tiesām informācijas sistēmu un jauno tehnoloģiju jautājumos.

 • Uzmanību! Tiesas vārdā krāpnieki turpina izsūtīt īsziņas no vpmviss

  Ir saņemti vairāki ziņojumi no iedzīvotājiem, kuri saņēmuši krāpnieciskas īsziņas (SMS) it kā tiesas.lv un elieta.lv vārdā. 

  Šī ir krāpnieciska ziņa, nekādā gadījumā neveriet vaļā SMS norādīto hipersaiti un neievadiet savus datus! 

  Tiesas nekad neizsūta paziņojumus īsziņu veidā!

  Tos, kas saņēmuši šādas krāpnieciskas īsziņas, aicinām būt uzmanīgiem un nekavējoties vērsties informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijā "Cert.lv"! 

 • Nīderlandes Tiesu sistēmas mācību centra eksperti dalās pieredzē ar projekta “Tieslietu akadēmija” pārstāvjiem

  Šodien, 2023. gada 4. septembrī, pieredzes apmaiņas vizītē ieradās Nīderlandes Tiesu sistēmas mācību centra eksperti, lai pārrunātu Latvijas projekta “Tieslietu akadēmija” programmu izstrādes jautājumus un mācību metodoloģiju.

 • Informācijai!

  Informējam, ka tehnisku iemeslu dēļ uz nenoteiktu laiku Rīgas pilsētas tiesā (Lomonosova ielā 10) nebūs pieejams lifts. Cilvēkiem ar kustību traucējumiem tiesas sēdes tiks organizētas pirmā stāva tiesas sēžu zālēs. Līdz ar to lūdzam laikus informēt tiesu par nepieciešamajiem pielāgojumiem.