Attālinātās mācības tiešsaistē ESF projekta "Justīcija attīstībai" ietvaros

Ņemot vērā ārkārtējo stāvokli valstī un izmaiņas ikdienas darbā, ESF projekts "Justīcija attīstībai" plāno organizēt mācības attālināti, lai tādējādi nodrošinātu daļu no atceltajām mācībām. Esam apzinājuši mācību pakalpojumu sniedzēju iespējas mācības nodrošināt attālināti tiešsaistes režīmā.

Tiešsaistē tiks nodrošinātas tikai tās mācības, kuru kvalitāte un saturs nemainīsies. Tāpat monitorēsim dalībnieku klātbūtni (apmeklējumu), tādējādi tiks aizstātas parakstu lapas.

 

Šobrīd tiešsaistē notiek Juridiskā angļu valoda, Eiropas Tiesību akadēmijas mācības un daļa no Latvijas Tiesnešu mācību centra mācībām.

 

Informācija par mācībām tiks nosūtīta paredzētajai mērķa grupai ar atsevišķu e-pastu.

 

Tehniskais nodrošinājums:

             Plānojam, ka visbiežāk mācības nodrošināsim ar Zoom un Microsoft Teams palīdzību. Papildu no mācību pakalpojumu sniedzēju puses tiek piedāvāts arī Vimeo Premium un Worklify Learning;

             Dalībniekiem būs nepieciešams stabils interneta pieslēgums + dators, telefons vai planšete + skaņa vai austiņas, mikrofons, kamera (ne vienmēr obligāti);

             Saņemot informāciju par konkrētajām mācībām, tiks detalizētāk norādīts par izmantojamo platformu un cita informācija.

 

Ja Jums nav pieejams tehniskais aprīkojums, lūdzu sazināties ar Tiesu administrāciju pirms mācībām, lai kopīgi rastu risinājumu.

 

ESF projekta “Justīcija attīstībai” komanda