Jūrmalas pilsētas tiesā un Kurzemes apgabaltiesā notiks atvērto durvju diena

Š.g. 25.oktobrī Jūrmalas pilsētas tiesā un Kurzemes apgabaltiesā Liepājā notiks atvērto durvju diena, kas tiek organizēta Eiropas Komisijas Tiesu darba efektivizācijas programmas / CEPEJ/ -  Eiropas Civiltiesiskuma dienas ietvaros.

Eiropas Komisijas Tiesu darba efektivizācijas programma -  CEPEJ, ir izveidota ar mērķi optimizēt tiesu darbu un lietu izskatīšanas termiņus Eiropas valstu tiesās, apkopojot labāko pieredzi  un praksi; uzlabot tiesu pakalpojumu kvalitāti, to skaitā arī pieeju tiesai nodrošināšanā, tiesas nolēmumu izpildē, dokumentu apritē un elektronisko vidi, mediācijā. 

CEPEJ pilottiesas  Latvijā organizē atvērto durvju dienu ar mērķi  tuvāk iepazīstināt sabiedrību ar  Latvijas tiesu darbu, tiesu darba organizāciju, popularizēt pieejamību tiesai.  

Pasākuma laikā notiks prezentācijas (plkst. 9.00 un plkst. 12.00), kuru laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar Latvijas tiesu sistēmu, tiesu darba organizāciju, ikdienas darbu tiesās. Savukārt laikā no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00 tiks nodrošināta apmeklētāju pieņemšana, kad interesenti varēs saņemt atbildes uz  interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar tiesas darbu un  saņemt konsultācijas procesuālajos jautājumos. 

Atvērto durvju dienā ir aicināts piedalīties ikviens interesents,  līdz 2012.gada 22.oktobrim pl. 18.00, iepriekš piesakoties:

Kurzemes apgabaltiesā tālr.: 63483185 vai 63424775

Jūrmalas pilsētas tiesā  tālr.: 67761744 vai 67764330.