Kļūsti par tiesnesi jaunajā Ekonomisko lietu tiesā

Šodien, 2021. gada 1. oktobrī izsludināts konkurss tiesneša amatam Ekonomisko lietu tiesā. Ja Tev ir jurista kvalifikācija un maģistra vai doktora grāds, piecu gadu darba stāžs juridiskajā specialitātē, izpratne par tiesu sistēmu un augsta atbildības sajūta, tad šī varētu būt tieši Tev piemērota darbavieta.

Tavs pienākums būs ātri un kvalitatīvi iztiesāt noziegumus, kuri rada būtisku kaitējumu Latvijas uzņēmējdarbības videi un tautsaimniecības attīstībai. Esam pārliecināti, ka spēsi dot nozīmīgu ieguldījumu tiesu sistēmas attīstībā un ar savu personīgo piemēru stiprināsi sabiedrības uzticēšanos tiesu varai. 

Šajā tiesā jau strādā 8 tiesneši, kuri Tevi gaida pievienojamies kolektīvam.

Oksana Pulle-Čižova, Ekonomisko lietu tiesas tiesnese: “Par darbu tiesneša amatā Ekonomisko lietu tiesā varu teikt, kas tas ir prestižs, atbildīgs, radošs, aizraujošs un dinamisks darbs, kas sniedz plašas iespējas pilnveidot savas personiskās un profesionālās kompetences. Mums ir lielisks kolektīvs un moderna darba vide.”

Dagnija Muceniece, Ekonomisko lietu tiesas tiesnese: “Darbs Ekonomisko lietu tiesā, kas ir jauna un moderna tiesa ar draudzīgu un atbalstošu kolektīvu, rada unikālu iespēju veidot tikai šai tiesai noteiktās kompetences tiesu praksi sarežģītu, bet ļoti interesantu lietu izspriešanā, neļaujot sastingt rutīnā un attīstot profesionalitāti juridiskos izaicinājumos.”

Lai pieteiktos darbam tiesā, Tev ir laiks līdz 31.oktobrim. Sākot strādāt, būs iespēja piedalīties mācībās, kur tieslietu jomas profesionāļi palīdzēs sagatavoties tiesneša amata pienākumu pildīšanai, kā arī varēsi regulāri celt savu profesionālo kvalifikāciju. Sākot darbu, alga būs 3079 eiro (bruto), vēlāk tā palielināsies ar uzkrāto darba stāžu un profesionālās darbības novērtējumu.

PILNS SLUDINĀJUMS