Latvijā viesojas delegācija no Gruzijas tiesnešu mācību skolas

No š.g. 16. līdz 18. aprīlim darba vizītē Latvijā viesojas delegācija no Gruzijas tiesnešu mācību skolas, kas ieradušies Latvijā Tiesu administrācijas īstenotā projekta “Tiesās nodarbināto apmācības Twinning ietvaros".

Šodien, darba vizītes ietvaros Gruzijas delegācija apmeklēja Tieslietu ministriju, kur iepazinās ar  Latvijas tieslietu sistēmu un 2018. gadā pabeigto tiesu teritoriālo reformu, kā arī tikās ar Tiesu administrācijas ekspertiem, lai pārrunātu jaunākās novitātes par tiesu e-pakalpojumiem.

Vizītes turpinājumā delegācija apmeklēs Augstāko tiesu, lai diskutētu par aktuālajām apmācību tēmām Latvijas tiesnešiem un ilgtermiņa apmaiņas programmu ieguvumiem, kā arī dalīsies pieredzē par Eiropas Tiesnešu apmācību tīkla (EJTN) semināriem.

Vairākas dienas Gruzijas delegācija viesosies arī Latvijas Tiesnešu mācību centrā, lai iepazītos ar Latvijas labo praksi tiesnešu apmācību organizēšanā gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā.

Twinning projekta mērķis ir tuvināt tiesiskās apmācības praksi Eiropas standartiem, stiprinot Gruzijas Tiesnešu mācību skolu (High School of Justice), attīstīt iestādes kapacitāti un efektivitāti, un turpmāko mācību programmu attīstību un kvalitāti.

Papildinformācija:

Vjačeslavs Mitņičuks

Tiesu administrācija

Tālrunis: 26447901

E-pasts: vjaceslavs.mitnicuks@ta.gov.lv

www.ta.gov.lv

Twitter: @tiesuadm/ Facebook: @tiesuadm