Par tiesu komunkatoru semināru

Š.g. 18.decembrī, Ministru kabineta bibliotēkas telpās notika gadskārtējais tiesu komunikatoru jeb tiesu darbinieku, kas ir atbildīgi par sadarbību ar masu medijiem, seminārs.

Semināru atklāja tieslietu ministrs Jānis Bordāns, savukārt diskusijas vadīja un kā lektori uzstājās sabiedrisko attiecību nozares profesionāļi - pilna servisa aģentūras „McCann Consulting” rīkotājdirektors Arnis Marcinkēvičs un korporatīvo attiecību aģentūras "Hauska & Partner" konsultante, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta eksperte Kitija Balcare.

Pasākuma laikā tika pārrunātas aktualitātes un tendences mūsdienu komunikācijā, kā arī sniegti praktiski ieteikumi tiesu komunikatoriem, kā veiksmīgi sagatavoties televīzijas un radio intervijai.

Semināru jau piekto gadu pēc kārtas organizē Tiesu administrācija sadarbībā ar Tieslietu ministriju, un, kā ierasts, tiesu komunikatori bija ieradušies no visām Latvijas tiesām.

Fotogrāfijas no semināra iespējams aplūkot fotogrāfijas koplietošanas vietnē „Flickr” http://www.flickr.com/photos/tieslietas/sets/72157638791440796/