Rīgas apgabaltiesa aicina uz Atvērto durvju dienu 10.oktobrī

Rīgas apgabaltiesa šā gada 10.oktobrī piedalās valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā, kuras laikā ikvienam interesentam būs iespējams atraktīvā veidā gūt ieskatu Rīgas apgabaltiesas ikdienas darbā.

Atvērto durvju dienas ietvaros apmeklētājiem būs iespējams tikties ar Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētāju Daigu Vilsoni, iepazīties ar tiesas vēsturi un aplūkot tiesas telpas, kā arī pārbaudīt tiesas videokonferences tehniku un piedalīties tiesas sēdē. Interesentiem tiks piedāvāta arī tikšanās ar Rīgas apgabaltiesas tiesnesi, tiesneša palīgu un sekretāru, lai gūtu ieskatu katra ikdienas pienākumos un darba specifikā.

Rīgas apgabaltiesa Atvērto durvju dienas ietvaros piedāvā šādu programmu:

10.00 tikšanās ar Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētāju Daigu Vilsoni;

10.30 iepazīšanās ar Rīgas apgabaltiesas vēsturi;

11.00 videokonference ar Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesu kolēģiju;

11.20 ekskursija pa Rīgas apgabaltiesas telpām;

11.40 ieskats Rīgas apgabaltiesas ikdienas darbā un dalība tiesas sēdē;

12.30 jautājumu uzdošanas iespēja Rīgas apgabaltiesas vadībai.

 

Apmeklēt Rīgas apgabaltiesu īpaši aicināti skolēni un jaunieši.

Interesentus aicinām pieteikties līdz 7.oktobrim, sūtot informāciju (norādot dalībnieku vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju) uz e-pastu Inta.Saboha@tiesas.lv. Apmeklējot Rīgas apgabaltiesu līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, kas būs jāuzrāda apsardzes darbiniekam.

Jau par tradīciju kļuvušo valsts pārvaldes Atvērto durvju dienu organizē Valsts kanceleja sadarbībā ar citām valsts pārvaldes institūcijām un šīs dienas ietvaros vairāk kā 100 valsts pārvaldes iestādes visā Latvijā radoši iepazīstinās ar savas iestādes darbības specifiku.

Plašāka informācija par valsts pārvaldes Atvērto durvju dienu 10.okotbrī un visu valsts pārvades iestāžu piedāvājumi, kas piedalās šā gada Atvērto durvju dienā, ir pieejami pasākuma mājaslapā www.atvertodurvjudiena.lv.