Rīgas apgabaltiesa aicina uz Atvērto durvju dienu 9.oktobrī

Rīgas apgabaltiesa šā gada 9.oktobrī piedalās valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā, kuras laikā apmeklētājiem (līdz 60 personām) būs iespējams gūt ieskatu Rīgas apgabaltiesas ikdienas darbā un iepazīties ar tās vēsturi, aplūkot tiesas telpas, piedalīties tiesas izspēles procesā, kā arī tikties ar Rīgas apgabaltiesas vadību. Plānotais pasākuma norises laiks no plkst. 10.00-12.00.


Lai apmeklētu Rīgas apgabaltiesu Atvērto durvju dienā, grupām un individuālajiem apmeklētājiem nepieciešams pieteikties līdz 2.oktobrimsūtot informāciju (norādot dalībnieku vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju) uz e-pastu Ieva.Jankovska@tiesas.lv. Apmeklējot Rīgas apgabaltiesu līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, kas būs jāuzrāda apsardzes darbiniekam.

Valsts kanceleja, sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām, šogad, 9.oktobrī, visā Latvijā organizē Atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam un piedāvās ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, konkursus, seminārus, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem speciālistiem.

Plašāka informācija par valsts pārvaldes Atvērto durvju dienu 9.oktobrī un visu valsts pārvades iestāžu piedāvājumi, kas piedalās šā gada Atvērto durvju dienā, ir pieejami pasākuma mājaslapā www.atvertodurvjudiena.lv.