Šodien Zemgales rajona tiesā Jēkabpilī notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības

Šodien, 22. septembrī, plkst. 12:00, Zemgales rajona tiesā, Neretas ielā - 39, Jēkabpilī notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības. 

Mācību scenārijs paredz, ka ēkas pagrabstāvā esošajā auto stāvvietā notiek aizdegšanās un liesmas strauji izplatās. Tiesu nama darbinieki rīkojas saskaņā ar noteikto plānu – par notikušo ziņo, zvanot uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukuma tālruņa numuru 112, veic darbinieku evakuāciju, kā arī, ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem, sniedz tiem visu nepieciešamo informāciju. Savukārt, ugunsdzēsēji glābēji īsteno pasākumus, lai atrastu un izglābtu iespējamo cietušo un nodzēstu ugunsgrēku.

Mācībās piedalīsies Jēkabpils daļas, Viesītes un Pļaviņu posteņa ugunsdzēsēji glābēji. Šo praktisko mācību mērķis ir pārbaudīt ugunsdzēsēju glābēju iemaņas, kā arī praktizēties ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu vadīšanā sabiedriskās ēkās.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās Jēkabpils Tiesu nama teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu!

Plašākai informācijai:

Viktorija Gribuste

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore

Tel. 29468106, viktorija.gribuste@vugd.gov.lv