Tiesnese Ieva Sladzevska nožēlo izdarīto un atvainojas sabiedrībai par pulcēšanās aizlieguma neievērošanu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesnese Ieva Sladzevska nožēlo, ka gadu mijā pieļāvusi pulcēšanās aizlieguma pārkāpšanu viesu mājā Siguldas apkaimē. 

Pagājušā gada 31.decembrī Valsts policija administratīvi sodīja tiesnesi par pulcēšanās aizlieguma neievērošanu. Lēmumu par uzlikto sodu tiesnese saņēma elektroniski šā gada 14.janvārī, kuru viņa nepārsūdzēs. Tiesnese skaidro, ka viņai nebija apzināta nodoma pārkāpt pulcēšanās aizliegumu, kā arī neplānoja svinēt Jauno gadu kopā ar cilvēkiem, kas nav no vienas mājsaimniecības, tomēr atzīst, ka atradusies šajā mājā ar vēl vairākiem cilvēkiem. 

Ieva Sladzevska, Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesnese: ”Iepriekš esmu bijusi šajā viesu namā un zināju, ka tur ir liela teritorija ar vairākām atsevišķām mājiņām. Mēs ar vīru paši to nerezervējām, bet paļāvāmies, ka cilvēks, kurš to pieteica, būs rezervējis katrai mājsaimniecībai savu namiņu. Nebiju iecerējusi pulcēties ar citām personām vienā viesu nama ēkā. Plānoju uzturēties ar vīru atsevišķā namiņā un nākamajā dienā doties uz Siguldas dabas takām. Taču, ierodoties viesu namā, konstatējām, ka rezervēta ir tikai viena viesu nama ēka. Dažas minūtes pēc mūsu ierašanās, atbrauca policija. Atzīstu, ka esmu vainīga, jo nepārliecinājos, ka manai ģimenei ir rezervēts atsevišķs namiņš. Es nožēloju izdarīto, atvainojos par savu rīcību un turpmāk šādus pārkāpumus nepieļaušu.”