Tiesneši un tiesu darbinieki piedalās erudīcijas raidījumā V.I.P.

Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienas priekšvakarā, 3. maijā, erudīcijas raidījumā V.I.P. piedalījās seši ar jurisprudenci saistīti erudīti, no kuriem divu dalībnieku ģimenes locekļi bijuši klāt vēsturiskajā brīdī un Augstākajā Padomē balsojuši par Latvijas neatkarību. Komandu kapteiņi – Lauma Paegļkalna un Agris Dreimanis.

Lauma Paegļkalna – komandas kapteine, jūrmalniece, Senāta Administratīvo lietu departamenta senatora p.i. Vissvarīgākais pasaulē ir ģimene un meita Madara. Mūžīgā optimiste, izaugusi mākslas, kino, mūzikas un literatūras pasaulē, starp radošiem cilvēkiem ar ideāliem par brīvu Latviju. Ir urbāniste, patīk ceļot un izzināt pasaules pilsētas, noklīstot no tūristu takām.

Roberts Lazda – tukumnieks. Jurists, Administratīvās rajona tiesas tiesneša palīgs. Radošs un dzīvespriecīgs. Ārpus darba interesējas par arhitektūru un dizainu. Patīk un labi sanāk gatavot ēst. Brīvo laiku pavada pie dabas. Pirmo reizi piedalās TV raidījumā un šāda mēroga erudīcijas spēlē.

Arlita Zariņa – Administratīvās rajona tiesas tiesnese. Kopā ar kapteini darbojas Latvijas Administratīvo tiesnešu biedrības valdē, organizējot diskusijas administratīvajiem tiesnešiem. Brīvajā laikā izbauda pārgājienus dabā, īpaši gar jūru vai kalnos, izceļas ar nepacietību un zinātkāri. Arlitas aprūpē uzplaukst krāšņākie amariļļi.

Agris Dreimanis – komandas kapteinis. Dzimis Rīgā, vidusskolu absolvējis Smiltenē, dzīvo Baldonē. Bijis tiesneša palīgs Administratīvajā apgabaltiesā un Augstākajā tiesā. Pašlaik ir Administratīvās rajona tiesas tiesnesis. Patīk erudīcijas spēles, piedalījies radio erudīcijas raidījumā «Lieliskais piecinieks». Brīvajā laikā patīk lasīt un pārvietoties – skriet, iet, braukt ar mašīnu vai velosipēdu.

Silvija Kuškina – absolvējusi Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti un darba gaitas tiesu sistēmā uzsākusi kā tiesneša palīgs Administratīvajā apgabaltiesā un Senātā. Brīvajā laikā lasa un piedalās erudīcijas spēlēs gan individuāli, gan komandās. Futbola un mūzikas cienītāja.

Romāns Dončenko – rīdzinieks. Pabeidzis Latvijas Policijas akadēmiju. Vairāk nekā 10 gadus dienējis policijā. Nākamie 10 gadi nostrādāti Administratīvajā rajona tiesā. Patīk mākslas vēsture, ceļošana, smagā mūzika. Piedalījies «Prāta spēlēs» un līdzīgos pasākumos.

Lai skatītos raidījuma ierakstu klikšķiniet uz attēla: