Tiešsaistē pieejams LAMPA praktisko nodarbību cikls labākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem

Sarunu skola LAMPA ir praktisks nodarbību cikls,  kura laikā ikviens var gūt praktiskas iemaņas labākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem. Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS projektu uzsāka 2018. gada februārī.

Līdz šim notikušas 55 nodarbības, no tām 17 Rīgā un 24 reģionos (Cēsīs, Liepājā, Cēsīs, Kuldīgā, Daugavpilī, Valmierā, Preiļos, Limbažos, Rēzeknē, Bauskā, Gulbenē un Ventspilī). Kopš Covid-19 izplatības 15 nodarbības noritējušas ZOOM platformā, un līdz šī gada beigām plānota vēl vienas nodarbība – 8. decembrī Ilzes Dzenovskas “Kā klausīties un dzirdēt ārpus vainas un vainošanas?”.

Reģistrācija pieejama ŠEIT.

Nodarbības ir bez maksas, un tās apmeklējuši vairāk nekā 6000 cilvēku.

 

Populisms, tukšas runas, narcisisms un pakāpšanās uz cita pleciem pēdējos gados ir kļuvušas par ierastām lietām. Mēs dzīvojam katrs savā sociālajā burbulī, tik dalītas informācijas un kategorisku viedokļu pasaulē, ka bieži vien vairs neprotam sarunāties – cieņpilni, argumentēti, uzklausot vienam otru un pieņemot, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tas sakrīt ar mūsējo. Sarunu skola LAMPA būs tieši par to – par cieņpilnas sarunu kultūras stiprināšanu, par argumentētu diskusiju, pretēju viedokļu uzklausīšanu, iedziļināšanos, domāšanu un analizēšanu.

 

2021. gada pavasara semestrī, kas notiks no janvāra līdz maijam, plānotas 8 –10 nodarbības par sarunām digitālajā vidē, digitālo komunikāciju, efektīvu sapulču vadīšanu, jautājumu uzdošanu un klausīšanos, publiskās runas knifiņiem latviešu valodā, mākslu kā sarunu, demokrātiju, vērtībām un digitālajiem rīkiem. 

Vairāk informācijas par Sarunu skolu LAMPA 

Nodarbību ieraksti

Audio ieraksti pieejami Sarunu skolas podkāstu profilos:

Spotify

iTunes Podcast