Tiesu administrācija organizē mācības publisko iepirkumu jautājumos

No š.g. 29. - 30. maijam, norisinājās Tiesu administrācijas un Eiropas tiesību akadēmijas, Eiropas sociālā fonda projekta "Justīcija attīstībai" ietvaros organizētās divu dienu mācības “ES publiskais iepirkums, valsts atbalsts un tiesvedība”, kurās piedalijās tiesneši, tiesnešu palīgi, juristi, advokāti, Tieslietu ministrijas un Tiesu administrācijas pārstāvji.

Mācību ietvaros tika apskatīti jautājumi par publiskā iepirkuma tiesisko regulējumu Eiropā pēc 2014. gada reformas, pārskatiem Eiropas Savienības valstu atbalsta noteikumiem un Eiropas Savienības publiskā iepirkuma un valsts atbalsta noteikumu piemērošanu dalībvalstu tiesās.

 

Dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar pārskatiem par pašreizējo Eiropas Savienības tiesisko regulējumu publiskā iepirkuma un valsts atbalsta tiesību jomā un gūt padziļinātu izpratni par šo noteikumu piemērošanu dalībvalstu tiesvedībā.

 

Vairāk informācijas par projektu Justīcija attīstībai pieejama šeit: https://ta.gov.lv/LV/sadarbiba_1510/eiropas_socialais_fonds_1520

 

Papildinformācija:

Vjačeslavs Mitņičuks

Tiesu administrācija

Tālrunis: 26447901

E-pasts: vjaceslavs.mitnicuks@ta.gov.lv

www.ta.gov.lv

Twitter: @tiesuadm/ Facebook: @tiesuadm