Tiesu administrācija pateicas ilggadējai Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājai Ivetai Krēvicai par profesionālo darbu tiesas, tiesu sistēmas un tieslietu jomas attīstībā!

Šodien, 2022. gada 28. oktobrī, pēdējā darbadiena ir tiesnesei un bijušajai Vidzemes priekšpilsētas tiesas (tagad Rīgas pilsētas tiesas) priekšsēdētājai Ivetai Krēvicai, kura dodas izdienas pensijā. I.Krēvica par priekšsēdētāju nostrādājusi 15 gadus, bet par tiesnesi – 30 gadus. 

1992. gada oktobrī Latvijas Republikas Augstākā Padome ievēlēja I.Krēvicu par Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tautas tiesas tiesnesi. Pēc 13 nostrādātiem gadiem viņu iecēla par Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētāja vietnieci, bet pēc gada viņa sāka pildīt priekšsēdētājas pienākumus. Kopš 2007. gada augusta I.Krēvica bija Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas (no 01.08.2022. Rīgas pilsētas tiesa) priekšsēdētāja.

Būtisku ieguldījumu tiesu jomā I.Krēvica devusi, strādājot darba grupā Civilprocesa likuma attīstībā, kā arī tiesu reformas īstenošanā. Viņa aktīvi darbojās arī Tiesnešu disciplinārkolēģijas sastāvā.

Darbu tiesā I.Krēvica sāka jau pirms 37 gadiem – sākotnēji strādāja par tiesas kancelejas sekretāri, bet līdz iecelšanai tiesneša amatā – par tulci.

Par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas tiesu sistēmas attīstībā un ilggadēju, pašaizliedzīgu darba pienākumu pildīšanu apbalvota ar Tieslietu ministrijas I pakāpes Atzinības rakstu un “zelta” spalvu, par nozīmīgu ieguldījumu tiesu sistēmas attīstībā un tiesu reformas īstenošanā, kā arī par būtisku ieguldījumu Civilprocesa likuma pastāvīgās darba grupas darbā un civilprocesa attīstībā apbalvota ar Tieslietu ministrijas Pateicības rakstiem.