Tiesu administrācijā viesojas Lietuvas tieslietu ministre

Šodien, 8. septembrī Tiesu administrācijā viesojās Lietuvas tieslietu ministre Milda Vaiņute (Milda Vainiute), lai iepazītos ar īstenotajiem un plānotajiem modernizācijas pasākumiem tiesas darba nodrošināšanai.Šodien, 8. septembrī Tiesu administrācijā viesojās Lietuvas tieslietu ministre Milda Vaiņute (Milda Vainiute), lai iepazītos ar īstenotajiem un plānotajiem modernizācijas pasākumiem tiesas darba nodrošināšanai.

Vizītes laikā Lietuvas tieslietu ministre tika iepazīstināta ar Latvijas tieslietu un tiesu sistēmas struktūru un Tiesu administrācijas darbības virzieniem, uzdevumiem un funkcijām, kā arī tiesās ieviestajiem un sabiedrībai pieejamajiem e-pakalpojumiem. Tāpat tika pārrunāta uzsāktā tiesu teritoriālās reformās ieviešanas gaita, ieguvumi un nākotnes plāni.

Tikšanās laikā pārrunāti arī Tiesu administrācijas īstenotie tiesu modernizācijas pasākumiem, tostarp informācijas un komunikācijas tehnoloģiju ieviešana tiesu darba organizācijā, kas padara efektīvāku un atvērtāku tiesu sistēmu kopumā.

Lietuvas tieslietu ministre ir gandarīta par iegūto pieredzi un pateicīga par iespēju iepazīties ar Latvijas tieslietu sistēmas labo praksi.

Papildinformācija:

Vjačeslavs Mitņičuks

Tiesu administrācija

Tālrunis: 67063802; 26447901

E-pasts: Vjaceslavs Mitnicuks@ta.gov.lv

www.ta.gov.lv

Twitter: @tiesuadm