Tiesu administrācijā viesojas Maķedonijas Tieslietu ministrijas delegācija

Šodien, 25. septembrī Tiesu administrācijā viesojas Maķedonijas Tieslietu ministrijas delegācija, kas ieradušies Latvijā "Twinning" projekta Nr. MK 11 IB JH 03 15 "Tiesiskuma stiprināšana" pieredzes apmaiņas vizītes ietvaros.

Tikšanās laikā delegācija iepazinās ar Tiesu administrācijas darbības virzieniem, funkcijām un darbības stratēģiju, kā arī nākotnes plāniem informāciju tehnoloģiju jomā.

Vizītes laikā viesi tika iepazīstināti arī ar ieviestajiem IT risinājumiem tiesas darba nodrošināšanai, tiesas sēžu audio protokolu marķēšanas sistēmu, videokonferences iekārtām, tiesu portālu un pieejamajiem e-pakalpojumiem, kas padara tiesu pieejamu sabiedrībai un efektivizē tiesas ikdienas darbu.

Pieredzes apmaiņas vizītes laikā delegācija apmeklēs arī Administratīvā rajona tiesu un Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesu, kur iepazīsies ar tiesas darbu klātienē un tiesas darba organizatoriskiem jautājumiem.

Maķedonijas Tieslietu ministrijas delegācija ir gandarīta par iegūto pieredzi, iepazīstoties ar Latvijas tieslietu sistēmu un ir pateicīgi par iespēju iepazīties ar Latvijas institūciju labo praksi.

Papildinformācija:

Vjačeslavs Mitņičuks

Tiesu administrācija

Tālrunis: 67063802; 26447901

E-pasts: Vjaceslavs Mitnicuks@ta.gov.lv

www.ta.gov.lv

Twitter: @tiesuadm