Vidzemes rajona tiesas darbinieki atbalsta Alūksnes dzīvnieku māju “Astes un Ūsas”

Vidzemes rajona tiesas darbinieki atsaucās raidījumā “Ķepa uz sirds” un medijos izskanējušam  aicinājumam piedalīties DPD Latvija rīkotajā akcijā “Sasildi ķepas” un uzsāka līdzekļu vākšanu patversmē dzīvojošo ķepaiņu atbalstam. Arī tiesas priekšsēdētājs Jānis Grīnbergs aicināja palīdzēt šobrīd bez mājām palikušajiem dzīvniekiem. Tā kā tiesas darbības teritorijā atrodas DPD Latvija sadarbības patversme Alūksnē, tika nolemts atbalstīt tieši dzīvnieku māju “Astes un Ūsas”.

Lai arī sākotnēji līdzekļu vākšana tika uzsākta Valmierā, iesaistījās visas Vidzemes rajona tiesas darbinieki, kopā savācot līdzekļus un iegādājoties mantas apmēram 400 euro apmērā. Sazinoties ar dzīvnieku mājas darbiniekiem, tika iegādātas dzīvniekiem nepieciešamās lietas – suņu barība, smiltis kaķu tualetēm, pavadas un kakla siksnas suņiem, kaķu pārnēsājamā soma, kā arī gardumi suņiem.

Ņemot vērā akcijas ietvaros nopirkto mantu daudzumu, tika nolemts neizmantot DPD Latvija pakalpojumus, bet apvienojot tiesas priekšsēdētāja darba vizīti pie tiesnešiem Alūksnē, nogādāt mantas dzīvnieku mājā pašiem. Tā vienlaikus bija iespēja klātienē palutināt kādu dzīvnieku ar glāstu, uzmanību un gardumu, redzēt dzīvnieku izmitināšanas apstākļus.

 

Gan līdzekļu vākšanas iniciatore tiesā, gan dzīvnieku mājas “Astes un Ūsas” darbinieki pateicas ikvienam ziedotājam un iesaistītajam par atbalstu, sirds siltumu un dzīvnieku mīlestību!

 

Informāciju sagatavoja

Nora Liepiņa

Vidzemes rajona tiesas priekšsēdētāja palīdze

Tālr. 64250769, e-pasts Nora.Liepina@tiesas.lv