Darba piedāvājumi

Tiek izsludināts atklāts konkurss

uz Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas

tiesas sēžu sekretāra amata vietu

Sludinājums pieejams šeit

uz Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas

Latvijas Republikas Augstākā tiesa

konkursa kārtībā aicina darbā

TIESAS SEKRETĀRI (-U)

Augstākās tiesas Kancelejā

uz darbinieka prombūtnes laiku (līdz 19.11.2020.)

Galvenās prasības amata kandidātiem:

- nepabeigta augstākā izglītība;

- teicamas latviešu valodas zināšanas;

- teicamas datorprasmes;

- zināšanas lietvedībā;

Galvenie amata pienākumi:

- lietu reģistrēšana elektroniskajā sistēmā TIS;

- lietu un korespondences noformēšana;

- paziņojumu sagatavošana un nosūtīšana;

- tiesas sēžu protokolēšana (pēc nepieciešamības).

Priekšroka kandidātiem, kuriem ir:

- iepriekšēja pieredze tiesas sekretāra amatā;

- pieredze darbā ar Tiesu informācijas sistēmu (TIS) un programmu TIX.

Mēs piedāvājam:

- labus darba apstākļus;

- darbu profesionālā kolektīvā;

- kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas;

- sociālās garantijas, t.sk., veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;

- darba alga 940 euro pirms nodokļu nomaksas.

CV (bez sensitīva rakstura informācijas) un motivācijas vēstuli, adresētu Augstākās tiesas priekšsēdētājam, lūdzam sūtīt uz Latvijas Republikas Augstāko tiesu līdz 2020.gada 29.janvārim, ieskaitot,- pa e-pastu vakance@at.gov.lvar norādi – TIESAS SEKRETĀRS

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

uz Administratīvās apgabaltiesas

tiesneša palīga amata vietu

uz Rīgas pilsēts Pārdaugavas tiesas

LR Augstākā tiesa

TIESNEŠA PALĪGU (-DZI)

Administratīvo lietu departamentā

(uz darbinieka prombūtnes laiku līdz 10.08.2020.)

Būtiskākie amata pienākumi:

- sagatavot lietas izskatīšanai, tostarp veikt piemērojamo tiesību normu un uz lietu attiecināmo judikatūras un doktrīnas analīzi;

- sagatavot tiesas nolēmumu projektus;

- noformēt tiesas nolēmumus pēc lietas izskatīšanas;

- veikt citus pienākumus atbilstoši amata kompetencei.

Prasības amata kandidātiem:

- augstākā izglītība tiesību zinātnē, vēlams maģistra grāds;

- labas zināšanas administratīvo tiesību jomā;

- teicamas latviešu, labas angļu/vācu/franču valodas zināšanas;

- teicamas datorprasmes (MS Office), kā arī pieredze darbā ar Tiesu informācijas sistēmu (TIS);

- vēlama iepriekšēja pieredze tiesneša palīga amatā.

Ieguvumi:

- profesionālo zināšanu pilnveidošanas iespējas;

- profesionāls un draudzīgs kolektīvs;

- darbs vēsturiskajā Latvijas Tiesu pils ēkā Rīgas centrā;

- mēnešalga 1450 euro (bruto).

Motivētu pieteikumu, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV), nenorādot sensitīva rakstura informāciju, adresētu Augstākās tiesas priekšsēdētājam,

lūdzam sūtīt līdz 2020.gada 27.janvārim, ieskaitot, uz Latvijas Republikas Augstāko tiesu, - pa e-pastu vakance@at.gov.lv ar norādi – ALD TIESNEŠA PALĪGA amatam

uz Rīgas rajona tiesas Jūrmalā

uz Rīgas rajona tiesas

tiesas sekretāra amata vietu

uz Rīgas apgabltiesas Civillietu kolēģijas